Hakkımızda

Kısaca Biz

Bir çocuk gelişimcisi ve bir anne olarak faydasını hem kendimizde hem de çevremizde gördüğümüz değerleri paylaşmak ve içimizdeki sevgiyi yaymak için ekehribar.com‘u kurduk. En büyük hayalimiz hayatı kucaklayıp, farklı yaşamlara dokunmak ve sevdiklerinizle huzurlu bir hayat sürmenize yardımcı olabilmektir.

 

Doğallığı ve Pozitif Enerjiyi Seviyoruz

Her madde olumlu veya olumsuz bir enerjiye sahiptir. Biz doğal taşların insan için sayısız faydaları olduğuna inanıyoruz. Üzerinizde taşıdığınız veya evinizde bir aksesuar olarak kullandığınız doğal taş olan kehribar ürünlerle vücudunuz ve çevreniz pozitif enerjiyle buluşacak, daha iyi hissedeceksiniz.

 

Misyonumuz

ekehribar.com olarak toplumun bir parçası olmanın verdiği farkındalıkla, insanların kendini daha iyi hissettiği, huzurlu ve sağlıklı bir ortam için çalışmak. İnsan hayatına dokunup, fayda sağladıkça o kadar mutlu ve amacımıza ulaşmış hissediyoruz.

 

Vizyonumuz

Yeni doğanından en yaşlısına kadar her insan bizim için değerlidir. Bu bilinçle hareketle insanı kazanmak bizim önceliğimizdir. Beklentilerinizi karşılamak ve günlük hayatta ihtiyacımız olan ürünleri en sağlıklı ve doğal haliyle size ulaştırmak için çalışıyoruz.

Neden Biz?